Vážení klienti,

rádi bychom vás ujistili, že společnost KAPITOL a naši poradci vám i nadále nabízí své služby v maximální možné míře.

Zároveň se snažíme předcházet možnému šíření koronaviru, proto doporučujeme nejprve kontaktovat Vašeho poradce telefonicky nebo e-mailem. V případě, že kontakt na svého poradce KAPITOLu neznáte, zavolejte nám na klientskou linku +420 910 880 088 v pracovních dnech mezi 08:00 a 16:00. Rádi se vám budeme věnovat.

Díky rozsáhlým investicím do interních systémů patříme k digitální špičce napříč poradenskými společnostmi a řadu vašich požadavků a přání z oblasti pojištění, investic nebo úvěrů dokážeme zprostředkovat online bez nutnosti osobní návštěvy. U některých smluv se dá využít online sjednání a podpis přes SMS, u dalších tzv. akceptace smlouvy platbou. Detailní informace vám rádi sdělí naši poradci.

V nezbytných případech je samozřejmě možné i osobní setkání s poradcem nebo na přepážce našich kanceláří. Přijali jsme opatření na zvýšení hygienických standardů a děláme vše pro to, abychom co nejdéle zajistili 100% provoz všech pracovišť.

Proto vám doporučujeme při návštěvě našich poboček používat ochrannou roušku (případně šátek, šálu, respirátor) pro minimalizaci šíření infekce.

PS: Máme pro vás několik doplňujících informací, jak se k epidemii koronaviru staví pojišťovny, a co lze uplatnit z životního pojištění.

Děkujeme za vzájemnou ohleduplnost a přejeme vám pevné zdraví.

Váš KAPITOL


Předsmluvní informace - životní pojištění

V souladu s ust. § 83-86 zákona č. 170/2018 Sb. o distribuci pojištění a zajištění zde naleznete dokumenty obsahující předsmluvní informace vztahující se k příslušné pojišťovně a jejímu pojistnému produktu životního pojištění (investičního i rizikového).

V případě životního pojištění s investiční složkou je součástí předsmluvních informací každého takového pojistného produktu také Sdělení klíčových informací (také KID dokument) a Souhrnné vyjádření dle ust. §90 odst. 6. zákona o distribuci pojištění a zajištění.

Česká podnikatelská pojištovna, a.s. Vienna Insurance Group (ČPP)

zobrazit

ČSOB Pojišťovna, a.s.

zobrazit

Komerční pojišťovna, a.s.

zobrazit

Kooperativa pojišťovna, a.s. Vienna Insurance Group

zobrazit

NN Životní pojišťovna N.V. pobočka Česká republika (NN)

zobrazit

UNIQA pojišťovna, a.s.

zobrazit

Všeobecná zdravotní pojišťovna, a.s.

zobrazit

created by entity

kapitol © 2018 kapitol, všechna příslušná práva vyhrazena.