KAPITOL získal prestižní ocenění pro aplikaci na finanční plánování

11. listopadu 2021

KAPITOL si z odborné konference FINfest 2021 odvezl velmi cenné vítězství, když s aplikací KAPPKA porazil silnou konkurenci v oblasti finančního plánování.

Po úspěšně dokončené transformaci celé společnosti se KAPITOL rozhodl prezentovat své silné stránky a novou identitu na odborné konferenci FINfest. Jedná se o největší akci tohoto typu pro finanční poradce a realitní makléře v České republice. Letos se konference konala 8. listopadu v pražském kongresovém hotelu Clarion.

“Zúčastnili jsme se odborné konference FINfest jako platinový partner, protože jsme měli za cíl ukázat všem z oboru finančního poradenství nový a silný KAPITOL,” komentoval akci Petr Kříž, obchodní ředitel KAPITOLu.

“Na akci jsme prezentovali KAPITOL jako moderní společnost 21. století. Máme skvělé on-line systémy, široké produktové portfolio, dobře nastavenou kariéru, silné zázemí a výborně fungující týmy, ať už v obchodní síti nebo na centrále,” dodává pan Kříž.

Vše podtrhuje i cenné vítězství, které si KAPITOL z konference FINfest odvezl. Aplikace KAPPKA porazila silnou konkurenci a vyhrála soutěž o Aplikaci roku 2021 v oboru finančního plánování.

“KAPPKA pomáhá našim poradcům sestavit finanční plány pro klienty a tak splnit jejich přání a cíle. KAPPKA neprodává produkty, ale finanční pohodu a nezávislost,” popisuje aplikaci Mgr. Tereza Kubínová, vedoucí týmu investičních a penzijních produktů v KAPITOLu a hlavní koordinátor KAPPKY.

“Vítězství v soutěži o Aplikaci roku je pro nás velmi pozitivním impulsem pro vývoj našich pracovních systémů a aplikací, které jsou a budou přínosem pro naše spolupracovníky, ale především pro klienty KAPITOLu,” upřesňuje paní Kubínová.

Aplikace KAPPKA je nejlepší v oblasti tvorby finančních plánů.

KAPITOL, a.s.

KAPITOL je stabilní českou společností a v oboru finančního poradenství působí již od roku 1995. Patří do silné nadnárodní finanční skupiny Vienna Insurance Group (VIG), pod kterou spadají i nejvýznamnější společnosti rakouského a českého trhu, jako jsou Wiener Städtische nebo Kooperativa. Akcionáře společnosti KAPITOL tvoří Kooperativa (70 % akcií) a zbývajících 30 % akcií vlastní rakouský LPV-HOLDING.

Díky spolupráci s předními pojišťovnami v ČR, finančním koncernem VIG, významnými bankovními domy a dalšími investičními partnery si KAPITOL zajistil zcela unikátní postavení na trhu finančního poradenství.

Aktuálně má KAPITOL přes 2 500 spolupracovníků na více než 70 pobočkách po celé České republice.