Povinně zveřejňované informace – Doplňkové penzijní spoření

Informační list pro zájemce o doplňkové penzijní spoření

Seznam penzijních společností

SDĚLENÍ KLÍČOVÝCH INFORMACÍ – DOPLŇKOVÉ PENZIJNÍ SPOŘENÍ

V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 1286/2014 o sdělení klíčových informací týkajících se strukturovaných retailových a investičních produktů a pojistných produktů s investiční složkou (Nařízení PRIIPs) musí být každému klientovi v dostatečném předstihu před uzavřením smlouvy poskytnuty jasné a stručné informace o finančním produktu, který je mu nabízen.

Tyto informace jsou poskytovány v souladu s Nařízením PRIIPs v jednotné standardizované formě v dokumentu nazvaném Sdělení klíčových informací (také KID dokument).

Níže naleznete odkazy na webové stránky, kde jsou umístěna Sdělení klíčových informací k produktům doplňkového penzijního spoření, jež KAPITOL zprostředkovává jako investiční zprostředkovatel.

DOPLŇKOVÉ PENZIJNÍ SPOŘENÍ

  1. KB Penzijní společnost, a.s. – Klíčové informace k jednotlivým fondům (Povinný konzervativní účastnický fond, Peněžní účastnický fond, Dluhopisový účastnický fond, Vyvážený účastnický fond, Akciový účastnický fond) jsou dostupné ke stažení v sekci “Dokumenty k fondům” na stránce: https://www.kbps.cz/informacni-portal/dokumenty-k-fondum
  2. Česká spořitelna – Penzijní společnost, a.s. – Jednotlivé fondy (Povinný konzervativní účastnický fond, Etický účastnický fond, Vyvážený účastnický fond, Dynamický účastnický fond) jsou dostupné ke stažení v sekci “Dokumenty k účastnickým fondům” na stránce: https://www.csps.cz/cs/ke-stazeni
  3. NN Penzijní společnost, a.s. – Sdělení klíčových informací účastnických fondů jsou k dispozici:
  4. Conseq penzijní společnost, a.s. – Sdělení klíčových informací účastnických fondů jsou k dispozici:
  5. Allianz penzijní společnost, a.s. – Sdělení klíčových informací účastnických fondů jsou k dispozici:
  6. UNIQA penzijní společnost a.s. – Sdělení klíčových informací účastnických fondů jsou k dispozici:
  7. Generali penzijní společnost, a.s. – Fondy: Dynamický účastnický fond, Vyvážený účastnický fond, Spořicí účastnický fond, Povinný konzervativní fond.
  8. ČSOB Penzijní společnost, a. s., člen skupiny ČSOB – Sdělení klíčových informací účastnických fondů jsou k dispozici:

Kontaktujte nás

910 880 088Po–Pá 8:00–16.00

info@kapitol.cz

KAPITOL, a.s.
Vlněna 526/3, Trnitá, Brno, 602 00
IČ: 60751070, DIČ: CZ699000955

© 2024 KAPITOL, Všechna příslušná práva vyhrazena