PŘÍBĚHY NAŠICH PORADCŮ

Naši zkušení kolegové nastínili, v jakých oblastech a situacích pomohli svým klientům nebo kolegům. Přečtěte si pár vybraných reálných příběhů, které mohou potkat i vás.

MARTIN SOCHOR

Daňové úlevy pro zaměstnance i zaměstnavatelePojištění podnikatelůŽivotní pojištění

Paní Věra S., Praha

FIREMNÍ BENEFITY PRO ZAMĚSTNANCE

Ředitelce HR v nadnárodní společnosti jsem zajišťoval sjednání krytí životních rizik v důsledku nepředvídatelných okolností. Vše jsem řešili komplexně prostřednictvím našeho poradenského systému Kappka.

Později, po pojistné události, jsem byl klientkou kontaktován, že tak vysoké plnění a rychlost řešení neočekávala. Díky tomu vzrostla její důvěra v naše služby a dnes klientce zajišťuji veškeré poradenství v životním i neživotním pojištění a v investicích.

Klientka se na mne obrátila i v situaci, kdy její zaměstnavatel hledal řešení na zaměstnanecké benefity. Vedle individuálního finančního poradenství pro jednotlivé kolegy jsme s majitelem nastavili i poskytování benefitů formou příspěvků na soukromé životní pojištění a doplňkové penzijní spoření.

VÁCLAV ŠAFÁŘ

Podílové fondyRealokace prostředků

Město ve středočeském kraji

INVESTICE REZERV MĚSTSKÉ POKLADNY

Po dobrých zkušenostech s dřívější pomocí městu s řešením pojistné události nás radní přizvali do výběrového řízení i na investice. Město mělo v pokladně několik desítek milionů jako železnou rezervu, ale peníze ležely bez výnosů jen na běžném účtu v bance.

Nabídli jsme dvě varianty řešení a výsledkem byla investice ve výši 30 milionů korun na fond s garantovaným výnosem 4,0 % p.a. Díky uzavřenému obchodu chodí městu už pár let zisk na účet. V přepočtu jim správce fondu vyplácí zhodnocení ve výši 100 tisíc korun každý měsíc a radní jsou s tímto řešením dodnes nadmíru spokojení.

JAKUB JIRAVA

Cenné kovyRealokace prostředků

Manželé Michal a Veronika, Brandýs nad Labem

INVESTICE DO ZLATÉHO SLITKU

Manželé vloni zdědili část financí po prarodičích a byli rozhodnutí koupit zlatý slitek o hmotnosti 250 gramů. Na trhu hledali společnost, přes kterou by transakci uskutečnili.

Nakonec si vybrali naši divizi KAPITOL Gold a našeho obchodního partnera IBIS InGold, protože oproti konkurenci nabízíme garanci výkupu a řadu dalších výhod.

Slitek koupili na konci roku 2019 za cenu 291 tisíc korun. Na základě mého doporučení přikoupili v lednu ještě jeden (za cenu jen o pár tisíc vyšší). Jsem rád, že jsem jim pomohl udělat dobré rozhodnutí, protože při výkupních cenách zlata v září 2020 mají zisk na obou cihličkách téměř 150 tisic korun.

Kontaktujte nás

910 880 088Po–Pá 8:00–16.00

info@kapitol.cz

KAPITOL, a.s.
Vlněna 526/3, Trnitá, Brno, 602 00
IČ: 60751070, DIČ: CZ699000955

© 2021 KAPITOL, Všechna příslušná práva vyhrazena

Náš web využívá soubory cookies k účelům statistiky a analýzy návštěvnosti.
Používáním webu souhlasíte s jejich využitím. Více informací o cookies naleznete zde.