Exekucí v ČR přibývá

6. srpna 2015

Slovo exekuce přestává být v naší republice tabu. Od roku 2001 doposud bylo nařízeno více než dva a půl milionu exekucí. Výsledky studií Exekutorské komory České republiky jsou opravdu více než alarmující.

Možná se stalo i vám, že přišla obálka s červeným pruhem, ve které jste se dočetli o pokutě staré 10 let a nestačili jste se divit, na jakou sumu se prvotní částka vyšplhala. V tento moment jistě ztrácíte optimismus a začnete panicky přemýšlet, jak takovou horentní sumu zaplatit.

NEZTRÁCEJTE HLAVU! V těchto případech je nejdůležitějším KOMUNIKACE. Pokud jste člověk, který chce exekuci opravdu vyřešit a zaplatit, není nic jednoduššího, než kontaktovat kancelář exekutora a domluvit se na možných splátkách dluhu.

Ve většině případů bude i sám exekutor rád, že jste ochotni tento závazek řešit, proto vám vyjde vstříc. Domluvte se s exekutorem na měsíčních splátkách, které budete schopni hradit a následně se tohoto splátkového plánu držte.

Samozřejmě, že není příjemné mluvit o finančním problému, ale mějte na paměti, že exekutor řeší tyto problémy s lidmi denně, takže to pro něj není nic choulostivého. Nebojte se komunikace, protože čím dříve začnete exekuci řešit, tím lépe se vám bude s exekutorem domlouvat.

Kontaktujte nás

910 880 088Po–Pá 8:00–16.00

info@kapitol.cz

KAPITOL, a.s.
Vlněna 526/3, Trnitá, Brno, 602 00
IČ: 60751070, DIČ: CZ699000955

© 2024 KAPITOL, Všechna příslušná práva vyhrazena