U poradců ČS Plus zvítězil KAPITOL!

19. května 2021

Více než 120 poradců a úvěrových specialistů SSČS, kteří na českém trhu pracovali pod obchodní značkou ČS Plus, vyhodnotilo v silně konkurenčním prostředí podmínky KAPITOLu za nejlepší.

Vedení Buřinky se rozhodlo ukončit síť ČS Plus z důvodu neexistence IT infrastruktury a koncepčního rozhodnutí do ní neinvestovat. V současné podobě by bylo obtížné obstát na silně konkurenčním trhu finančních poradců. 

Díky úzké a strategické spolupráci skupin ERSTE a Vienna Insurance Group (VIG) bylo umožněno společnosti KAPITOL vytvořit nabídku lidem z ČS Plus.

Poradcům ČS Plus byl následně předložen návrh pro přestup, který obsahoval vše, co moderní finanční poradce 21. století potřebuje: špičkové IT zázemí, fungující podporu společnosti, odpovídající odměňování, propracovaný systém vzdělávání, vlastnictví kmene a další možnosti pro rozvoj podnikání od finančně poradenské společnosti KAPITOL. ČS Plus obdržela nabídky na spolupráci i od dalších finančně-poradenských společností a lidé se museli rozhodnout, koho si vyberou pro další kariérní růst.

“Jsme velmi rádi, že si většina spolupracovníků ČS Plus vybrala řešení od KAPITOLu. Potvrzuje se, že směr transformace KAPITOLu, která začala v roce 2018, je správný. Stali jsme se moderní firmou, která je plně konkurenceschopná, a vytváříme prostředí, které pomáhá našim spolupracovníkům růst a umožňuje našim klientům dělat dobrá rozhodnutí,” dodal k tomuto úspěchu člen představenstva Ing. Radek Milion, MBA.

Výborné podmínky potvrdili i noví spolupracovníci z ČS Plus. Líbí se jim dlouhodobá stabilita KAPITOLu, 26leté zkušenosti ve finančním poradenství, podpora centrály, firemní školení a vzdělávání, motivační provizní systém, profesionální IT zázemí, široké produktové portfolio a otevřené možnosti pro další rozvoj jejich podnikání. Nyní budou moci svým klientům nabídnout komplexní služby v oblasti finančního poradenství a možnosti realizace jejich cílů a potřeb.

Úspěšná akvizice má ještě jeden významný benefit. KAPITOL získal 28 kamenných poboček, což významně rozšířilo pokrytí České republiky. Klienti tak mohou využít odborného finančního poradenství a další služby KAPITOLu na více místech.


KAPITOL, a. s.

KAPITOL má více než 26 let zkušeností v oboru finančního poradenství. Patří do významné finanční skupiny Vienna Insurance Group (VIG).  Stejně jako KAPITOL, patří do VIG také nejvýznamnější společnosti rakouského a českého trhu, jako jsou Wiener Städtische nebo Kooperativa. Akcionáře společnosti KAPITOL tvoří Kooperativa (70 % akcií) a zbývajících 30 % akcií vlastní rakouský LPV-HOLDING.

Díky spolupráci s předními pojišťovnami v ČR, finančním koncernem VIG, významnými bankovními domy a dalšími investičními partnery si KAPITOL zajistil zcela unikátní postavení na trhu finančního poradenství.

Aktuálně má KAPITOL přes 2 500 spolupracovníků na více než 70 pobočkách po celé České republice.

Kontaktujte nás

910 880 088Po–Pá 8:00–16.00

info@kapitol.cz

KAPITOL, a.s.
Vlněna 526/3, Trnitá, Brno, 602 00
IČ: 60751070, DIČ: CZ699000955

© 2024 KAPITOL, Všechna příslušná práva vyhrazena