Zimní cestovní pojištění

24. října 2015

Zimní dovolená bývá často rizikovější než ta letní. Cestovat se nemusí pouze do zahraničí, ale stačí vycestovat na druhý konec naší republiky a i tam bude nepříjemné řešení, pokud se něco „semele“.

Pokud vyrážíte v zimě na hory a chystáte si lyže, běžky či snowboard, přibalte si i dobrou pojistku. Spousta lidí cestovní pojištění řeší pouze okrajově a následně se diví, když zjistí, že na tento úraz při této činnosti se pojistné plnění nevztahuje.

Pokud si nejste jisti, neváhejte a kontaktujte svého finančního poradce. Ten vám, mimo jiné, poradí rozhodně i sjednání pojištění odpovědnosti. Cestovní pojištění není radno podceňovat, může vám zachránit spoustu vynaložených prostředků mimo váš rozpočet.

„Cestovko“ lze sjednávat jednoduše on-line na webových stránkách většiny pojišťoven, pokud tedy nepotřebujete radu. V případě, že radu potřebujete, neváhejte se obrátit na svého finančního poradce, který vám jistě se vším rád pomůže.

Novinkou na trhu pojistek, kterou zavedla společnost Kooperativa, je i pojištění PROSPORTY, které vám umožňuje pojistit si sportovní výbavu.