Magazín

Nejnovější články v kategorii Pojištění

Pojištění stavby

  • 21. září 2020

Stavba to je příslib mnoha radostí, ale i starostí. Abyste mohli klidněji spát, je dobrým nápadem stavbu pojistit. Nabízíme výběr pokrytí rizik, která by se vás mohla týkat.

celý článek

Sociální a zdravotní při a po studiu

  • 24. březen 2020

Platba sociálního a zdravotního pojištění během a po skončení studia se vlastně zdá celkem logická, je ale pár situací, kdy stojí za to dát si pozor na to, aby nevznikl dluh.

celý článek

Zabezpečení domu před krádeží

  • 16. leden 2020

Každoročně většina z nás vyráží na dovolenou a zvažujeme, jak nejlépe zabezpečit dům či byt proti nepříjemnostem.

celý článek

Chystáte se na lyže? Užijte si je bez starostí!

  • 27. prosinec 2019

Je tu sezóna zimních dovolených a mnoho z nás ještě nemá vybráno kam vyrazit na zasněžené svathy ozářené horským sluníčkem. Lyže i snowboard jste zkontrolovali snad stokrát, tak je na čase zkontrolovat ještě další věci.

celý článek

Povinná výbava v Evropě

  • 6. srpen 2019

Znáte povinnou výbavu pro osobní automobily?

celý článek

Byl Titanic pojistný podvod?

  • 8. červen 2019

Existuje celá řada fascinujících konspiračních teorií, ale jen málo se jich týká finančního průmyslu, zejména pak toho pojišťovacího. Tahle “konspiračka” je ovšem lahůdka. Podle knihy “Titanic: Loď, která se nikdy nepotopila”, šlo totiž o jediné “rozumné” řešení bezvýchodné situace v níž se ocitl multimilionář J.P. Morgan. Ten nechal svoji firmu International Mercantil Marine právě Titanic […]

celý článek

Pozor na podpojištění!

  • 22. květen 2019

Podpojištění… jak je již z tohoto slova zřejmé, jedná se o podhodnocení částky, na kterou je nemovitost či majetek pojištěn.

celý článek

Skrytá rizika pojištění

  • 13. listopad 2018

I v oblasti pojištění se skrývají nebezpečná rizika. Podíváme se na situaci, jak se pojišťovny staví k situaci zdravotního stavu v době uzavření pojistky.

celý článek

Pojištění odpovědnosti – má být povinné?

  • 23. srpen 2018

Cesta ke klidnému životu pramení z jistot, které máme. Některé nám spadli do klína, jiné si musíme umět nachystat. Jednou z těchto jistot je bezesporu i pojištění odpovědnosti v běžném občanském životě. Pokud jste rodič, majitel psa nebo jen smolař, mělo by pro vás být tohle pojištění skoro povinné. Možná se budete divit, ale situací, […]

celý článek

Jak se vyhnout onemocnění? Zalézt pod peřinu!

  • 19. prosinec 2016

Pokud jste včas nesáhli do šatníku po teplejším oblečení, tělo vám o tom jistě dalo nebo dá znát nějakou nepříjemnou chřipkou či nachlazením. Pak nezbývá, než zajít k lékaři a odebrat se domů kurýrovat. Ovšem jste-li na nemocenské, pamatujte na to, že vás v jejím průběhu může navštívit kontrola. Nezastihne-li vás doma, mohou z toho být nepříjemnosti.

celý článek

Kontaktujte nás

910 880 088Po–Pá 8:00–16.00

info@kapitol.cz

KAPITOL, a.s.
Vlněna 526/3, Trnitá, Brno, 602 00
IČ: 60751070, DIČ: CZ699000955

© 2020 KAPITOL, Všechna příslušná práva vyhrazena

Náš web využívá soubory cookies k účelům statistiky a analýzy návštěvnosti.
Používáním webu souhlasíte s jejich využitím. Více informací o cookies naleznete zde.