Kdy přidat investiční kovy do svého majetku?

26. července 2016

KAPITOL v letošním roce rozšiřuje své portfolio v oblasti investic a přijímá s radostí do řad svých partnerů investiční společnost IBISinGOLD.

Typů investování je v dnešní době spousta a vy se můžete rozhodovat mezi nabídkami různých investičních společností – můžete investovat například do dluhopisů, do akcí a s naším novým partnerem také nově i do investičního zlata. Co je investiční zlato a proč je výhodné do něj investovat, se můžete dočíst zde.

Proč je investiční zlato zahrnuto v rezervách centrálních bank a velkých nadnárodních společností? Proč své zlaté rezervy v posledních letech zvyšují?

Fyzické investiční zlato se chová většinou odlišně od ostatních finančních aktiv. Jeho cena roste v období nejistoty, inflace, krizí, kdy ceny ostatních aktiv klesají. Tím stabilizuje celkové portfolio. Investiční zlato je dlouhodobým uchovatelem hodnot. Množství zlata je omezené a nedá se uměle vyrobit. Zlato má vysokou likviditu. Je univerzální měnou, kterou můžete směnit kdekoli na světě.

Svoji “zlatou rezervu” si můžete začít budovat i vy. V nabídce jsou různé gramáže investičních slitků a lze je nakupovat i postupně prostřednictvím investičního plánu.

Pokud se chcete dozvědět o investování do zlata více, kontaktujte naše poradce nebo se obraťte na klientskou linku naší společnosti, kde vám podáme bližší informace a zodpovíme vaše dotazy.

Kontaktujte nás

910 880 088Po–Pá 8:00–16.00

info@kapitol.cz

KAPITOL, a.s.
Vlněna 526/3, Trnitá, Brno, 602 00
IČ: 60751070, DIČ: CZ699000955

© 2024 KAPITOL, Všechna příslušná práva vyhrazena