Investovat? Neinvestovat?

14. března 2015

Investice nejsou nutně pro „boháče“. Investovat může každý. Dokonce i ten, který si myslí, že mu měsíčně nezbývají finance. Stačí se jen trochu zamyslet a rozepsat si svoje denní výdaje.

Snídáte teplé pečivo z pekárny a na svačinu jíte obložené bagety, které si koupíte cestou v obchodě? Za obědy utrácíte také v restauracích a po práci zajdete na kávu či víno s kamarády? Jak moc telefonujete, skutečně provoláte to, co platíte? Kdy jste si naposledy zkontrolovali svůj tarif? Možná se povede pár korunek ušetřit i tady.

Šetřit, neznamená nutně přehanaé omezování. Zeptejte se sami sebe, jestli není lepší obložit si bagetku doma, uvařit si na pár dní dopředu a donést si oběd do práce. Tímto způsobem můžete měsíčně ušetřit stovky, v některých případech až tisíce korun.

Není třeba investovat velké sumy, stačí měsíčně pár set korun a peníze mohou začít vydělávat. Pokud k tomu máte i větší obnos, který můžete jednorázově investovat a pak už jen přikládat.

Zde naleznete odkaz na investiční kalkulačku společnosti ČP INVEST, kde si můžete orientačně spočítat výnos z investované částky. Nechte své peníze vydělávat a nechejte si je zhodnotit.
http://www.cpinvest.cz/klientsky-servis/kalkulacky/investicni-kalkulacka.html

Na stránkách ČP INVESTu si můžete přečíst o investování spoustu informací, které vám pomohou se rozhodnout.

Kontaktujte nás

910 880 088Po–Pá 8:00–16.00

info@kapitol.cz

KAPITOL, a.s.
Vlněna 526/3, Trnitá, Brno, 602 00
IČ: 60751070, DIČ: CZ699000955

© 2024 KAPITOL, Všechna příslušná práva vyhrazena