KAPITOL Gold – vaše cesta ke zlatu

2. července 2019

Poradenská společnost Kapitol v první den školních prázdnin spouští zcela novou divizi služeb. Pečlivě připravený projekt Kapitol Gold nabízí klientům možnost přes web investovat volné finanční prostředky do cenných kovů, jako je zlato, stříbro a platina.

Poradenská společnost KAPITOL v první den školních prázdnin spouští zcela novou divizi služeb. Pečlivě připravený projekt KAPITOL Gold nabízí klientům možnost přes web investovat volné finanční prostředky do cenných kovů, jako je zlato, stříbro a platina.

Spouštíme KAPITOL Gold

Na startu druhé poloviny roku spouští poradenská společnost KAPITOL spolu s informačními webovými stránkami také novou divizi služeb pro klienty pod názvem KAPITOL Gold.

„Reagujeme na poptávku trhu i našich klientů a od 10. července spouštíme portfolio produktů a služeb divize KAPITOL Gold, která nabízí možnost pravidelných i jednorázových investic do drahých kovů, jako je zlato, stříbro a platina. Díky tomu budou mít naši klienti možnost lépe diverzifikovat rizika svého investičního portfolia,“ řekl Ing. Michal Pobuda, předseda představenstva společnosti KAPITOL.

Z historického pohledu mají drahé kovy pověst dlouhodobého uchovatele hodnot a skrývají celou řadu dalších výhod. Pro profesionální investory se jedná spíše jen o doplňkový segment, ale u občanů v České republice je patrné, že objem pravidelných či jednorázových investic do cenných kovů má stále rostoucí trend.

Sázíme na jednoduchost, aby produkty divize KAPITOL Gold byly pro klienta přehledné a srozumitelné.

Dle hrubých odhadů bylo spočítáno, že Češi jen za rok 2018 nakoupili slitků a mincí investičního zlata v hodnotě přes dvě miliardy korun. K tomu je nutno připočítat obrat v řádu několika stamilionů korun ve stříbře a platině.

„Sázíme na jednoduchost, aby produkty divize KAPITOL Gold byly pro klienta přehledné a srozumitelné. Díky jasně daným hodnotám naší společnosti a etickému kodexu můžeme klientům garantovat, že ceny investičních slitků budou vždy kopírovat aktuální tržní cenu,“ doplňuje informace pan Ing. Radek Milion, člen představenstva KAPITOLu.

Do konce roku plánuje KAPITOL spustit i druhou fázi pro produkty divize Gold. Na webu se objeví e-shop s přehledným obsahem a nástroji na nákup investičních drahých kovů. Klienti si budou moci sami nebo za asistence pracovníků KAPITOLu zvolit výši jednorázové investice či pravidelné spoření a frekvenci plateb.

Více informací o možnostech investování do cenných kovů naleznete na webu: www.kapitolgold.cz.  

Kontaktujte nás

910 880 088Po–Pá 8:00–16.00

info@kapitol.cz

KAPITOL, a.s.
Vlněna 526/3, Trnitá, Brno, 602 00
IČ: 60751070, DIČ: CZ699000955

© 2024 KAPITOL, Všechna příslušná práva vyhrazena