Základní seminář Kapitolu

26. června 2019

O víkendu 22. a 23. června 2019 se konalo setkání nových poradců v rámci školení základního semináře Kapitolu v kongresového hotelu v Benicích u Prahy.

O víkendu 22. a 23. června 2019 se konalo setkání nových poradců v rámci školení základního semináře KAPITOLu v kongresového hotelu v Benicích u Prahy.

Seminářem nováčky provázeli zkušení vedoucí obchodních zastoupení, kteří účastníkům představili společnost KAPITOL, její výjimečné postavení na trhu a skvělé služby, které poskytujeme klientům. Velkou pozornost jsme věnovali kariérním příležitostem, které KAPITOL nabízí poradcům.

Setkání nám umožnilo sdílet své dosavadní zkušenosti a načerpat energii a inspiraci pro další růst a rozvoj. Večer byl krátký prostor pro wellness, bowling a neformální diskuse.

Hodnocení účastníků základního semináře

Co setkání přineslo účastníkům si můžete přečíst z reakcí od několika z nich:

Jana Halamová
Zajímavé informace, které lze použít v praxi. Motivace k práci a posunu v životě. Zkušenosti z praxe od lidí, kteří jsou v KAPITOLu dlouho. Poznání nových lidí. Jídlo, zábava.

Bohumila Kvapilová
Dostala jsem spoustu cenných informací. Pro mne, jako úplného nováčka, si myslím maximálně dostačující, a to v obecné i motivační rovině. Zajímaly mě i některé konkrétní skutečnosti, které jsem mohla získat při večerním posezení.

Veronika Čermáková
Oba dny mi daly hodně nových informací, které by mě mohly posunout dál. Setkání bylo poučné i zábavné. Mám díky tomu další nový cíl, být stejně úspěšná jako přednášející. Dodalo mi to větší chuť se do práce více opřít.

Jaroslav Franta
Nabuzení a pomoc, jak být úspěšný ve své profesi, jak být profesionálem. Jak si naplánovat své cíle, osobní i pracovní, motivace do života.

Sandra Švejdová
Určitě spoustu nových informací a zkušeností, které si z tohoto víkendu odnáším. Vše, co jsem pochytila, bych ráda využila v praxi. Budu se snažit, co nejdříve se posunout dál a uchopit to za správný konec a vydržet to!

Martin Beutel
Především oceňují, že setkání bylo nevtíravé, věcné a energické.

Těší nás, že pro všechny zúčastněné mělo setkání velký přínos. Další podobné proběhne po prázdninách. Věříme, že bude minimálně stejně zajímavé jako to, které proběhlo v krásném prostředí kongresového hotelu v Benicích u Prahy.

Kontaktujte nás

910 880 088Po–Pá 8:00–16.00

info@kapitol.cz

KAPITOL, a.s.
Vlněna 526/3, Trnitá, Brno, 602 00
IČ: 60751070, DIČ: CZ699000955

© 2024 KAPITOL, Všechna příslušná práva vyhrazena