Nabízíme řešení v dodávce energií

20. října 2021

Turbulentní situace na trhu s energiemi se dotkla i velkých hráčů a skupina Bohemia Energy končí. Přestala dodávat elektřinu a plyn téměř milionu zákazníků. Bohužel další menší společnosti postupně také zkrachovaly. Pokud jste jedním ze zasažených zákazníků, nabízíme řešení, jak dále postupovat.

Naše obchodní partnery, mezi které patří i dodavatelé energií, vždy pečlivě vybíráme a prověřujeme. Budujeme dlouhodobá partnerství, postavená na důvěře, lidském přístupu a komplexní nabídce.

Zastupujeme dodavatele energií, kteří svým klientům nabízí jednoduchou smlouvu, dlouhodobou výhodnost, možnost průběžné kontroly a férové podmínky nabízených energií po celé ČR.

V případě zájmu o kalkulaci a konkrétní propočet dle vašeho reálného odběru energií vám doporučujeme kontaktovat vašeho spolupracovníka z KAPITOLu, nebo se obrátit na jednu z našich kanceláří. Rádi vám pomůže udělat dobré rozhodnutí.

Nezoufejte, máte až 6 měsíců na výběr dodavatele energií

Pokud váš dodavatel ukončil dodávky plynu nebo elektřiny, zůstaňte v klidu, nikdo vám tok energie ze dne na den nepřeruší.

Na odběratele pamatuje evropská i česká legislativa. Ze zákona jste totiž chráněni institutem takzvaného dodavatele poslední instance, kterého vám na dobu 6 měsíců přidělí Energetický regulační úřad.

Zákonnou lhůtu na výběr nového dodavatele energií máte až půl roku, přesto doporučujeme tuto skutečnost neodkládat a zavolat svému poradci z KAPITOLu.

Naši partneři na dodávky energií

Potřebujete poradit s bydlením?

Tým specialistů Vám bude k dispozici celou dobu od vyhledání vaší vysněné nemovitosti, přes výhodné nastavení financování až po finální vyřízování všech formalit.

Bydlení

Kontaktujte nás

910 880 088Po–Pá 8:00–16.00

info@kapitol.cz

KAPITOL, a.s.
Vlněna 526/3, Trnitá, Brno, 602 00
IČ: 60751070, DIČ: CZ699000955

© 2024 KAPITOL, Všechna příslušná práva vyhrazena