Novým ředitelem divize KAPITOL Gold je od 1. března 2020 pan Robert Vlášek

13. března 2020

Robert Vlášek se od 1. března 2020 začal věnovat nové funkci, stal se ředitelem divize KAPITOL Gold a ambasadorem investování do cenných kovů.

Nový ředitel divize KAPITOL Gold, pan Robert Vlášek, s námi zahájil spolupráci již v únoru 2000. Díky velkému nasazení se vypracoval z pozice poradce přes vedoucího týmu, vedoucího obchodního zastoupení až na pozici vrchního ředitele.

V rámci jeho bohatých zkušeností z praxe, manažerským schopnostem a touhou posouvat věci neustále kupředu se prosadil na post člena Rady pro strategický rozvoj KAPITOLu a později zastával důležitý interní post předsedy Rady pro inovace a rozvoj.

Během své 20leté kariéry v KAPITOLu se podílel na mnoha projektech, z nichž část využíváme i v současné době.

Mezi jeho koníčky patřila numismatika a investice do cenných kovů, především pak do zlata. Během pár let své hobby přetavil v podnikání, které rozběhl nejen v České republice, ale především na zahraničních trzích, jako je Rakousko nebo Slovensko.

V KAPITOLu jsme před pár lety viděli velkou příležitost vstoupit na trh s investicemi do cenných kovů. Zlato, stříbro či platina mají vynikající pověst a lidé k nim mají velice pozitivní vztah. Proto jsme se rozhodli spojit síly s Robertem Vláškem a využít jeho klíčových informací spolu s letitými zkušenostmi v oboru investic do zlata.

KAPITOL Gold má pro nové poradce unikátní podmínky, mezi které patří předplacené provize za prodejní výsledky v nadstandardní výši a jasně daná pravidla ve struktuře obchodní kariéry

Po roce příprav, kdy jsme společně budovali obchodní, právní a marketingové podklady, jsme 1. července 2019 oficiálně spustili novou divizi KAPITOL Gold, aby mohli naši klienti lépe diverzifikovat svá investiční portfolia.

Robert Vlášek v rámci příprav projektu a následně v divizi působil jako ambasador celé obchodní struktury a hlavní školitel. Po osmi měsících ostrého provozu divize Gold, kdy jsme společně nastavili interní procesy, je nám velkou ctí ho představit v jeho nové roli ředitele, do které nastoupil 1. března 2020.

Nový ředitel sdělil své nejbližší plány: “Chci se zaměřit na rozjezd obchodní sítě, protože KAPITOL Gold má pro nové poradce unikátní podmínky, mezi které patří předplacené provize za prodejní výsledky v nadstandardní výši a jasně daná pravidla ve struktuře obchodní kariéry. Dále máme pro všechny zájemce o spolupráci komplexní vzdělávací systém, kde může každý účastník po zvládnutí zkoušky získat certifikát o absolvování školení.”

“Další velký projekt, který spustíme v divizi Gold během března, je speciální emise zlatých a stříbrných mincí v limitovaném počtu kusů. Jedná se raritu s vysokou sběratelskou hodnotou, protože KAPITOL bude první mezi finančně poradenskými společnostmi, který na český trh přijde s emisí vlastních mincí!” vysvětlil Robert Vlášek, ředitel divize KAPITOL Gold.


Kdo je Bc. Robert Vlášek, MBA?

Robert Vlášek má 49 let a bydlí v Praze. Je ženatý a má dva syny.

Studoval na Vojenské vysoké technické škole a nastoupil službu jako voják z povolání. Později vystudoval bezpečnostně-právní obor na Policejní akademii České republiky a působil jako vyšetřovatel Obvodního úřadu vyšetřování Policie ČR. Absolvoval řadu odborných kurzů zaměřených na obchodní, manažerské a lektorské dovednosti.

Volný čas nejraději tráví se svou rodinou a výlety do přírody. Rád provozuje bojové sporty a mezi jeho další koníčky vedle zmíněné numismatiky patří také cestování, historie, filozofie a osobní rozvoj.


KAPITOL, a. s.

KAPITOL je společnost s 25letou historií ve svém oboru. Patří do významné finanční skupiny Vienna Insurance Group (VIG).  Stejně jako KAPITOL, patří do VIG také nejvýznamnější společnosti rakouského a českého trhu, jako jsou Wiener Städtische nebo Kooperativa. Akcionáře společnosti KAPITOL tvoří Kooperativa (70 % akcií) a zbývajících 30 % akcií vlastní rakouský LPV-HOLDING.

Díky spolupráci s předními pojišťovnami v ČR, finančním koncernem VIG, významnými bankovními domy a dalšími investičními partnery si KAPITOL zajistil zcela unikátní postavení na trhu finančního poradenství.

Aktuálně má KAPITOL přes 1500 spolupracovníků na více než 50 pobočkách po celé České republice.