PO ČESKÝCH SILNICÍCH JEZDÍ 150 000 NEPOJIŠTĚNÝCH AUT

22. května 2023

Podle České kanceláře pojistitelů brázdí Českem kolem 150 000 aut bez povinného ručení. Ať už vědomě nebo nevědomě, tito řidiči si koledují o pořádný finanční malér.

Škody v případě nehody, které budou muset nepojištění řidiči zaplatit, se mohou vyšplhat do vysokých milionů. Z povinného ručení se totiž neplatí jen „plechy”, tedy škody vzniklé na vozidle druhé strany, ale i škody vzniklé na zdraví následkem havárie, ušlý zisk následkem havárie a náklady na následnou zdravotní péči. 

Pokud tedy jako řidič bez povinného ručení způsobíte nehodu, při které dojde k vážnému zranění třetí osoby, jednoduše se nedoplatíte. Život se vám tak kvůli neplacení pár tisíců ročně mnohonásobně víc zkomplikuje.   

Povinné ručení je naprostou nutností – přes to nejede vlak

Nejen že je zákonem povinné, ale zároveň díky němu chráníte svůj finanční rozpočet před škodami, které způsobíte provozem svého auta třetím osobám. 

Ať už tedy berete své auto jako dopravní prostředek pro rodinu nebo jako pracovní nástroj, díky našim srovnávačům pojištění od téměř všech pojišťoven v ČR, vám pomůžeme vybrat to nejkvalitnější a nejvýhodnější povinné ručení. S dostatečnými limity plnění, bez spoluúčasti a S NÁSLEDUJÍCÍMI BENEFITY: 

  • automaticky zohledníme výše vašeho bonusu
  • u vybraných obchodních partnerů zohledníme nájezd kilometrů
  • smlouvu můžete sjednat jednoduše, a to pouhým zaplacením

Jezdit opatrně nestačí – povinné ručení a „havarijko” je jistotou 

Některé věci na silnici ovlivnit nedokážete, ať už jste sebelepší řidič a jedete nejzodpovědněji, jak jen to jde… Havarijní pojištění je produktem, kterým chráníte své auto před škodami způsobenými přírodními živly, zvěří nebo v důsledku havárie, odcizení či vandalismu. Na rozdíl od povinného ručení není vyžadováno zákonem. Ale všechny výše jmenované situace vás nijak finančně neohrozí – veškeré škody za vás uhradí pojišťovna. Vy zaplatíte maximálně zvolenou spoluúčast. A to za to stojí, ne?  

Udělejte dobré rozhodnutí

Každé rozhodnutí má konkrétní dopad na váš rodinný rozpočet. A to je moc důležité si uvědomit. Proto vám rádi profesionálně pomůžeme, abyste měli 100% jistotu, že vás žádná nepříjemná situace spojená s vaším autem nijak finančně nezasáhne.

Pokud máte doplňující dotazy nebo zájem o osobní konzultaci, neváhejte kontaktovat svého poradce nebo naši klientskou linku.